Народжені Україною. Володимир Хавкін. Епізод 6

2022 ж. 25 Шіл.
6 035 Рет қаралды

Російська влада багато років просувала у світ наратив про велич їхньої культури та історії. Та насправді ж усі здобутки, якими так пишається росія, були у представників інших націй, зокрема й українців.
FILM.UA представляє новий випуск документального циклу «Народжені Україною», який розповідає про життя та наукову діяльність генія мікробіології та винахідника вакцин проти чуми й холери Володимира Хавкіна.
Російські джерела й досі нарікають Володимира Хавкіна «російським та французьким вченим», замовчуючи найголовніший факт: Володимир - українець. Він народився, ріс, навчався та розпочинав свою кар'єру в Одесі.
Хавкін був відзначений премією Паризької медичної академії, став почесним членом багатьох наукових товариств у Європі. В Індії дослідника назвали «махатма Хавкін» за порятунок місцевого населення від епідемії чуми.
Більше про життя Володимира Хавкіна дивіться у відео.
За підтримку проєкту про видатних українців FILM.UA завдячує нашим постійним партнерам.
Бренд «Корвалмент» стоїть на захисті здоров’я українців й надає їм миттєву допомогу, щойно вони відчують перші ознаки дискомфорту та болю в серці. Він поруч в кризових обставинах, що зараз є дуже важливим. Ефект від його дії можно відчути вже за п’ять хвилин.
Легкі на підйом дріжджі «Духмяна хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.
Компанія Mastercard забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси навіть під час війни.
Виконавчий продюсер - Тетяна Носенко
Продюсери - Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценаристи - Марія Квітка, Леонора Пащенко
Графіка - Євген Санніков
Корвалмент
FB facebook.com/kievvitamin/. . .
Духмяна хата
FB facebook.com/dukhmyana.kh…
Instagram instagram.com/duhmyana.hata/
Mastercard
FB facebook.com/MastercardUk…
Instagram instagram.com/mastercardukrai. . .

Пікірлер
  • Дякую

    Сергій БурийСергій Бурий13 күн бұрын
  • Ти крутий

    Себастян МедвецькийСебастян Медвецький15 күн бұрын
KZworld