Народжені Україною. Олександр Мурашко. Епізод 5

2022 ж. 18 Шіл.
7 265 Рет қаралды

Російська культура завжди славилася своєю «величчю». Однак насправді вона є імперською, тобто такою, що поглинала, абсорбувала й привласнювала здобутки видатних представників багатьох націй, зокрема й українців. Через це тисячі українських діячів культури, мистецтва та науки й досі ідентифікують як росіян.
FILM.UA представляє новий випуск документального циклу «Народжені Україною», у центрі сюжету якого - діяльність українського живописця Олександра Мурашка, досягнення якого були російською владою.
Олександр Мурашко народився в Києві. Все дитинство його виховувала бабуся, яка своїми оповідями про козацтво пробуджувала у майбутнього митця любов до України. Згодом у своїй творчості він часто звертався до українських мотивів. Разом з однодумцями Мурашко заснував Товариство київських художників, а потім став одним із фундаторів Української академії мистецтв у Києві. Ще за життя живописець отримав міжнародне визнання, а його твори були долучені до контексту світового художнього процесу.
За підтримку проєкту про видатних українців FILM.UA завдячує нашим постійним партнерам.
Бренд «Корвалмент» стоїть на захисті здоров’я українців й надає їм миттєву допомогу, щойно вони відчують перші ознаки дискомфорту та болю в серці. Він поруч в кризових обставинах, що зараз є дуже важливим. Ефект від його дії можно відчути вже за п’ять хвилин.
Легкі на підйом дріжжі «Духмяна хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.
Компанія Mastercard забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси навіть під час війни.
Виконавчий продюсер - Тетяна Носенко
Продюсери - Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценаристи - Марія Квітка, Леонора Пащенко
Графіка - Євген Санніков
Корвалмент
FB facebook.com/kievvitamin/. . .
Духмяна хата
FB facebook.com/dukhmyana.kh…
Instagram instagram.com/duhmyana.hata/
Mastercard
FB facebook.com/MastercardUk…
Instagram instagram.com/mastercardukrai. . .

Пікірлер
  • Было очень интересно узнать эту информацию. Большое спасибо 😊👍

    Островок рукоделияОстровок рукоделия20 күн бұрын
  • Beautiful 🌻

    Princess NarcissusPrincess Narcissus15 күн бұрын
KZworld