Народжені Україною. Дмитро Бортнянський. Епізод 7

2022 ж. 1 Там.
4 055 Рет қаралды

FILM.UA Group представляє новий випуск документального циклу «Народжені Україною», у центрі сюжету якого - Дмитро Бортнянський, видатний український композитор. Музикант навчався у Венеції, Болоньї, Римі та Неаполі. В Італії він з успіхом поставив свої перші опери - «Креонт», «Алкід», «Квін Фабій».
Визнаний у світі музикознавець Станіслав Людкевич писав про Бортнянського такі слова: «...усі його твори заховали стільки типово української мелодики, що через те якраз він тепер став непопулярний у москалів, а всякий чужоземець від першого разу чує в них щось незнаного собі, оригінального».
І хоча Дмитро Бортнянський - уродженець гетьманської столиці Глухова, російські джерела й досі видають його творчість за свою, бо усі його здобутки, ім’я та національність були внаслідок імперської політики. Більше про життя та творчість Дмитра Бортнянського дивіться у відео.
За підтримку проєкту про видатних українців FILM.UA завдячує нашим постійним партнерам.
Бренд «Корвалмент» стоїть на захисті здоров’я українців й надає їм миттєву допомогу, щойно вони відчують перші ознаки дискомфорту та болю в серці. Він поруч в кризових обставинах, що зараз є дуже важливим. Ефект від його дії можно відчути вже за п’ять хвилин.
Легкі на підйом дріжджі «Духмяна хата» плекають багатовікові традиції та підтримують наші цінності, адже ці українські дріжджі ідеально підходять для сімейних рецептів, що їх українці передають з покоління в покоління.
За реалізацію проєкту ми також завдячуємо компанії Mastercard, що забезпечує стабільну роботу безготівкових платежів та продовжує розвивати інноваційні фінансові сервіси в Україні навіть під час війни.
Виконавчий продюсер - Тетяна Носенко
Продюсери - Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценаристи - Марія Квітка, Леонора Пащенко
Графіка - Євген Санніков
Корвалмент
FB facebook.com/kievvitamin/. . .
Духмяна хата
FB facebook.com/dukhmyana.kh…
Instagram instagram.com/duhmyana.hata/
Mastercard
FB facebook.com/MastercardUk…
Instagram instagram.com/mastercardukrai. . .

Пікірлер
  • Дякую

    Сергій БурийСергій Бурий6 күн бұрын
  • Первый

    SlavaUASlavaUA8 күн бұрын
KZworld